O nas - Wolcom

Przejdź do treści

O nas

Firma Wolcom działa na rynku od 2014 roku, jako naturalna kontynuacja rozwiązanego Działu Serwisu It.Integro. Założyciel, Adam Wolski, posiada wieloletnie doświadczenie.
Od 1998 roku pracował w poznańskiej firmie OPTIMUS, gdzie nieustannie szkolił swoje umiejętności. Zdobytą wiedzę wykorzystuje teraz, aby oferować swoim klientom usługi najwyższej jakości.
Podstawową działalnością naszej firmy jest kompleksowa obsługa serwisowa małych i  średnich przedsiębiorstw. Ponad 17-letnie doświadczenie pozwoliło nam pozyskać wielu zadowolonych klientów.
Wychodząc z założenia, że nasi klienci nie muszą znać się na naprawie oraz wdrożeniu systemów w swoich firmach staramy się dostarczyć im takie rozwiązanie, aby dokładnie spełniało ich oczekiwania. Oprócz działalności serwisowej, cały czas dynamicznie rozwija się nasz dział handlowy prowadzący sprzedaż urządzeń fiskalnych i komputerowych, co umożliwia załatwienie wielu spraw w jednym miejscu bez potrzeby poszukiwania rozwiązań w kilku lub nawet w kilkunastu firmach.
Wolcom to przede wszystkim firma założona z myślą o bezpośrednim kontakcie z klientem, o jak najlepszym poziomie personalizacji wykonywanych usług.
Klienci mogą liczyć na doradztwo przy wyborze odpowiedniego sprzętu informatycznego i kas fiskalnych.
Wolcom. Zbudujemy środowisko informatyczne dla Ciebie...
Zapraszamy do kontaktu!
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego